Menu
Your Cart

Özlem Haşere - Faydalı Bilgiler - böcek

02 Ara Saksıda Domates ve Biber Yetiştirmek
admin 0 1544
Taze domates ve biberler için büyük bir bahçeye ihtiyacınız yok, bu sebzeler güneş alan bir ortamda saksıda da yetiştirilebilir ve bahçede olduğu gibi verimli sebzeler elde edebilirsiniz.Taze domates ve biberler için büyük bir bahçeye ihtiyacınız yok, bu sebzeler güneş alan bir ortamda saksıda da ye..
02 Ağu Evimizdeki Örümcekler: Dost mu Düşman mı?
admin 0 9687
Örümcekler! Evinizin içerisinde en çok karşılaştığınız bu böceklerden korunmanın ve kurtulmanın pratik ipuçları.Evimizdeki Örümcekler: Dost mu yoksa Korkulu Rüyamız mı?Örümcekler ev içerisinde rastlanan haşereler içerisinde ön sıralarda gelmektedir. Aynı zamanda dünya üzerinde yaratıklara karşı en s..
26 Tem Evinizde Böcekleri Engellemek İçin 3 Yol
admin 0 2915
Küçük önlemler alarak böcekleri evinizden uzak tutmak istemez misiniz ?Evinize her yıl genellikle gerçekleşen böcek göçlerini en aza indirmek, hatta engellemek için önlemler alınız. 3 farklı tipteki; Fiziksel, Kimyasal ve Zirai bariyer böceklere karşı korunmada etkili bir çözüm sunacaktır. Bu method..
15 Eyl Böceklerin İstila Nedenlerini Anlamak
admin 8 14349
Evinizde böcekler ile başa çıkmak mı… Böceklerin neden evinizi tercih edebileceğini öğrenin ve önlemlerinizi şimdiden alın!Bir uzun boynuzlu böcek ya da bir çekirge de olsa evinizi istila etmiş bir böcek topluluğu görmek kimse için hoş bir durum olmasa gerek. Konuya farklı bir açıdan bakmak için önc..
15 Eyl Meyve Yetiştirmeden Önce Bilmeniz Gerekenler
admin 3 11441
Farklı sezonlarda hasat veren meyve ağaçlarınız olsun, böylece yıl boyu taze meyvelerin tadına bakabilirsiniz.Farklı sezonlarda hasat veren meyve ağaçlarınız olsun, böylece yıl boyu taze meyvelerin tadına bakabilirsiniz.Bahçecilikte, meyve ağaçları uğraşınızı mükemmel derecede geri öderler. 15- 20 y..
15 Eyl Mevsimsel Tavsiyeler
admin 2 10124
Sonbahar yaklaştığında böceklerin sığınacağı ilk yer sizin eviniz olabilir mi ?Gündüzlerin kısalması, sıcaklıklardaki düşüş, ve sonbahar yağmurları yaz mevsiminin yavaş yavaş yerini sonbahara bıraktığının habercisidir. Böceklerin bu ipuçlarından yola çıkarak mevsimsel dönüşümün farkına varır ve kışı..
15 Eyl 10 Adımda Daha Verimli Sebze Bahçesi
admin 1 9933
Kendi sebzenizi yetiştimek kadar eğlenceli ve verimli başka bir bahçe aktivitesi var mıdır?Kendi sebzenizi yetiştimek kadar eğlenceli ve verimli başka bir bahçe aktivitesi var mıdır? Bahçenizde yetiştirdiğiniz domateslerinizi, biberlerinizi, salatalıklarınızı toplarken, mutfağınıza bahçenizden gelen..
15 Eyl Biber Yetiştirme
admin 2 8280
Bahçenizde her renginden, kırmızı, yeşil, sarı biberlerden ekin ve gökkuşağı gibi bir bahçeniz olsun.Bahçenizde her renginden, kırmızı, yeşil, sarı biberlerden ekin ve gökkuşağı gibi bir bahçeniz olsun. Biber, vitamin, antioksidan, lif özellikleri ile besin değeri açısından değerli bir bitkidir. Kır..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)